1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Libra falas

Tema tek 'HTML // CSS // JavaScript' e hapur nga Fitahh, 22 Gusht 2016.

 1. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  546
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  88
  dergoni edhe mu vllaqko html javascript php
   
 2. Chako

  Chako Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje
  A mund te me degosh edhe mua ?
   
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  185
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Dergomi edhe mua! :)
   
 4. dr.linux

  dr.linux Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  mi dergo edhe mua nese ka mundesi po ma e mira ish kan me pas postu linkun ti edhe nuk te kishum lodh krejt tu ti lyp :D
   
 5. sami_onyx

  sami_onyx Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje
  A mund te me dergosh edhe mua ?
  Flm.
   
 6. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  dergomi edhe mu HTML
   
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,880
  Pëlqimet:
  745
  Pikë nga trofetë:
  243
 8. Xhoni

  Xhoni Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mund te mi cosh edhe mua te treja ato nqs i ke me ?
  Faleminderit..
   
 9. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mund tmi cosh dhe mua
   
 10. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  mund te me dergosh html te lutem
   
 11. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  219
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28
  html css javascript.
   
 12. zerosapk

  zerosapk Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Mund te mi dergosh edhe mua te lutem

  Edhe ndonje update nqs se ka
   
 13. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  585
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Edhe une,
  All Please!
   
 14. Donart

  Donart Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mi dergo te gjitha nese ke mundesi.
   
 15. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese e ke ket liber me derko n pm flm !
  HTML & CSS and JAVASCRIPT & JQUERY 2 Book Set by Jon Duckett !
   
 16. Mira90

  Mira90 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16

Shpërndaje faqen

Loading...