1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Libra falas

Tema tek 'HTML // CSS // JavaScript' e hapur nga Fitahh, 22 Gusht 2016.

 1. albtech

  albtech Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje! Te lutem nese ke mundesi dergomi dhe mua! Gjithe te mirat!
   
 2. ergil

  ergil Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  mi dergo dhe mua nga 1 liber per secilen java /html/css
   
 3. Erma8

  Erma8 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Mi co tgjitha
  ico pa
   
 4. uniku

  uniku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  @Fitahh nese nuk e ke problem bej nje sent edhe tek une :)
   
 5. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  502
  Pikë nga trofetë:
  208
  Tjera her vendosi linkat ktu kush don i mer cilat don, e jo me komentu ktu secili per qdo liber ;)
   
 6. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kom harru me tvet ty "KOMANDANT" s'ndodh ma .
   
 7. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  920
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  78
  Dergomi edhe mue :)
   
 8. Rei&Roi

  Rei&Roi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershnetje,a mund te mi qosh dhe mua,faleminderit?
   
 9. TheWorm

  TheWorm Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  mund te me cosh dhe mua htm css javascript te lutem. kalofsh mire
   
 10. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  Edhe mua!
  Faleminderit
   
 11. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  edhe mu
   
 12. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mundesh me mi qu HTML,CSS edhe Javascript edhe naj gjuh tjeter qe mvyn per ta kompletu 1 webfaqe
   
 13. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://my.pcloud.com/publink/show?code=kZUtOsZXUTX8U0nfrfQcwtOtpDIgYekuJJy
  @admins
  sorry nqs shkel regullat
   
  dr.linux, Koraab dhe urankajtazi pëlqejnë postimin.
 14. Eri

  Eri Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Pershendetje jam i interesuar per libra ne programin nese keni mundesi mi dergo
  Ju faleminderit .
   
 15. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  458
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  53
  Faleminderit !
  Patjeter qe po , faleminderit shume edhe nje here !
  Html edhe css nese mundesh t`lutem !
   
 16. AdGor

  AdGor Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nese mundesh dergomi edhe mua qe te gjitha.
  Faleminderit.
   
 17. InfoPITTY

  InfoPITTY Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  13
  HTML/CSS/JAVASCRIPT/PHP/BOOTSTRAP/jQuery qka tkish prej ktyne dergomi

  Flm njeri :)
   
 18. GunnerZh

  GunnerZh Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese bon ma dergo linkun per css dhe javascript
   
 19. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jau dergova te gjithve librat :D
   
 20. Bisha-AL

  Bisha-AL Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Dergomi dhe mu lutem!
   

Shpërndaje faqen

Loading...