1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Libra falas

Tema tek 'HTML // CSS // JavaScript' e hapur nga Fitahh, 22 Gusht 2016.

 1. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje te gjithve

  Djem kam disa libra te ktyre gjuheve programuese HTML & CSS & Javascript afersisht 2 GB , t'gjitha i kam uploadu ne mediafire .
  Po e shoh qe shume persona kane nevoj per libra t'programimit , ju vetem me tregoni emrin e ndonje libre nga keto gjuhe programuese qe ju duhet une besoj qe do ja u dergoj linkun e shkarkimit ne mesazh.

  Faleminderit
   
  Mena, @Alvi, Taboo dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  ja dhe lista ime
  Code:
  http://pastebin.com/raw/JPHEnBbK
   
  BlackEagle dhe Pleurat pëlqejnë postimin.
 3. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  556
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  73
  html dhe Javascript nese mundesh
   
 4. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per wp nqs ke :)
   
 5. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  nese i ki librajt per te trijat html/css/javascript qomi vlla.
   
 6. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  lista shum e vogel :V nese deshiron keto librat qe i kam une ti dergoj linkat perndryshe shumica e atyne libra nuk jane per gjuhet qe i kom cek

  ti dergova ne mesazh

  nuk kom per wp niher asnja :S

  ti dergova ne mesazh
   
  Kujtim11 pëlqen postimin.
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  @Fitahh

  dergomi dhe mua
  thnx
   
 8. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  ti dergova
   
  Kujtim11 dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 9. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  faleminderit gjithsesi :)
   
 10. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  HTML , PHP , Javascript , i dua prej basic deri tek ato te avancuara .

  Faleminderit :)
   
 11. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  ti dergova per HTML dhe Javascript , per PHP skam niher :S
   
  Kujtim11 dhe albion65 pëlqejnë postimin.
 12. BlAcKod3r

  BlAcKod3r Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nese mundesh dergomi .
  Faleminderit.
   
 13. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  html dhe Javascript nese mundesh
   
 14. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ja u dergova dyve :)
   
  Kujtim11 pëlqen postimin.
 15. Besim Sallahi

  Besim Sallahi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Mundsisht me mi dergu edhe mu ato qe menon se jan ma efektiv. Faleminderit :)
   
 16. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Done :D
   
  Kujtim11 pëlqen postimin.
 17. Fjorelo

  Fjorelo Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Mund te mi cosh dhe mua


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 18. rubinelezi9

  rubinelezi9 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  A mund te mi cosh dhe mua

  Sent from my General Mobile 4G using Tapatalk
   
 19. Rifatabazi

  Rifatabazi Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  html dhe css nese mundesh
   
 20. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jau dergova dyve :)
   
  Kujtim11 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...