1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje LG SMART TV ....

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ardian Ardian, 13 Mars 2019.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje kom LG SMART TV , poashtu kam dyqanin LG CONECT a muj me marr naj app qe muj me pa kanale pa pages , ose nese e njeh dikush appin Vavoo.tv a osht i vlefshem edhe per tv .. FLM
   
 2. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  53
  Per pa pages veq kshtu vepro mere aplikacionin Smart IPTV google kerko free iptv shqip gjen disa faqe i mer i shkarkon pc dhe i uploadon ne https://siptv.app/mylist/ kuptohet Mac adresen e qet dhe listen qe e ke shkarkuar edhe shikim kendshem ,,,
   
 3. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,665
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nese ke android tv mduket qe ka ne dispozion , a nese eshte me webos nuk ka , me mire eshte me pagu premiumm vavoo.tv mbase ja vlen shum
   
 4. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  po kto qe ti shkarkoj kanelet ne pc a mund te mi dergosh linqet
   

Shpërndaje faqen

Loading...