1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lexmark x5130 driver windows 7 64 bit

Tema tek 'Drivera' e hapur nga Rafet Maxhuni, 7 Gusht 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  A mun naj kush memi gjet driverat e keti printer/skaneri ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...