1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lexmark x5100 serie kush din si i ndrrohet gjami

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Rafet Maxhuni, 7 Gusht 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  A kish mujt naj kush mem nimu si muj ja ndrroj gjamin keti tipi skaner printer mu ka thy a krejt punon skanon ama gjamin se ka
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,499
  Pëlqimet:
  2,089
  Pikë nga trofetë:
  448
  Bleje nje tjeter, lir jan. :smiley:

  ps. Po te isha ne vendin tond, do ta provoja vet me ja ndru, shko hap pas hapi, duke ja largu pllastikat, nxjerja xhamin, dhe ndoshta ke sukses, ne kete moment ashtu kshtu ske skaner.
   
  bofy pëlqen postimin.
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  o e kisha ble po ky e ka mbushjen e lir edhe e kam marr fal e ndrrova gjamin kadal dale ja dola
   
  boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...