1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Letterpress Design (TUTORIAL)

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga ValonMehmeti, 20 Mars 2014.

 1. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  albion65, ﴾.﴿ dhe -f0rGivE. pëlqejnë postimin.
 2. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  E bona edhe une nja me qit tuto nashta su dal mir veq si beginner qe jom n'design :p

  [​IMG]
   
 3. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk tka dal keq aspak perveq se u dasht me bo transformation pak ma mir me prek CTRL tani me mouse e kishe vendos veq edhe pak ma mir edhe ish kon super.
   
  albion65 dhe -f0rGivE. pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...