1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje leptop... mendimi juaj ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga anonymous1, 18 Prill 2019.

 1. anonymous1

  anonymous1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  411
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. lojrafati

  lojrafati Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shume I mire duket, parametrat i ka te mira, besson ia vlen
   
  anonymous1 pëlqen postimin.
 3. anonymous1

  anonymous1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  411
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  flm shum
   
 4. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  512
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  48
  qfar tvlejtni more me 500 euro blen i7 gjenerata 5 ky hala koka pentium :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:
   
 5. anonymous1

  anonymous1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  411
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  edhe ky kryn pun
   
 6. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  33
  Super kryen pune
   
  anonymous1 pëlqen postimin.
 7. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...