1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje lenovo thinkpad l412 wifi nuk lidhet

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Femi-pc, 24 Janar 2019.

 1. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje
  kam instaluar driver dhe pra nuk lidhet me wifi,as nuk e gjen
  aty te valt e ka X
  shpresoj qe me kuptuat
   
 2. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, shikoje kete video ndoshta te ndihmon me problemin.

   
 3. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  flm shum per mundin, por e kish pas dygmen ne skeje shum te vogel
  gje qe me ka shkuar shum menja qe duhet mi pas ni dygme per wifi
  por qe nuk mundesha mi gjet derisa e pash nje video dhe tregoj ku e ka.
  Flm shum
   

Shpërndaje faqen

Loading...