1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje lendet zgjedhese per aab

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Kos155, 6 Tetor 2019.

 1. Kos155

  Kos155 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  pershendetje jam ne shkencat kompjuterike -inxhineri softverike ne kolegjin aab.
  desha te di cilatl ende jan me te mire per te zgjedh me doket qe jan 2 flm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...