1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Legend Leaves / Wallpaper

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga thisistonito, 10 Gusht 2017.

 1. thisistonito

  thisistonito Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje nje punim per neymarJR i cili u transferua ne paris nga une :)
  [​IMG]
   
  Last edited: 10 Gusht 2017
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,715
  Pëlqimet:
  1,192
  Pikë nga trofetë:
  243
  thisistonito pëlqen postimin.
 3. thisistonito

  thisistonito Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...