1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Le te flasim per cdo gje rreth youtubit

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga miraxh, 22 Tetor 2022.

 1. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  559
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ketu e ke shume gabim puna e mire te shperblen dhe YouTube eshte miniere ari po te dish ta punosh
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  620
  Pëlqimet:
  124
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shembulli i Beluga osht 1 ne 1 Milion. Po flasim pe diqka ma per toke vllaqko, une njoft persona qe kan punu me YT qe nga fillim dhe me video koti ne ate kohe kan bo qindra mijra euro , njohe edhe persona qe vitet e fundit deri sa youtube kishe rregulla te vjetra kan fitu mire shume. Rasti i fundit ne 2019 me nje tip qe kapte 8K ne muaj po edhe ai pas YT ndryshoi rregullat ishte i deshpraur . Nuk po thom qe nuk ka po duhet kohe e gjate duhet ide duhet gjithqka e ketu nuk e po e shof n gishta i njeh shqiptart qe kan kanale kreative 100% unike ne YT. Kur thash nese jeton KS ose AL eshte se nese punon ke nje pune te sigurt edhe e merr rrogen sigurt, ne YT mund te ndodhin disa reporte dhe puna vjeqare shkon per lesh. Suksese
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  954
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  93
  nqs flasim per sigurine ne pergjithesi atehere as mos e merr mundimin te hapesh dicka te re ne shqiperi ose jasht (biznes)
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,030
  Pëlqimet:
  294
  Pikë nga trofetë:
  153
  Kto short videos, per Maqedoni a funksinon a paguan per short..
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  954
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  93
  ja fut najher kot ky youtubi qe i con videot viral pas 2 vitesh:
  HTML:
  https://prnt.sc/DOLSdHfVPRIA
   
 6. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  559
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  Tani e ka kapur algorithm
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...