1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Largimi i ICloud

Tema tek 'iOS' e hapur nga 1-kyy, 13 Korrik 2015.

 1. 1-kyy

  1-kyy Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kam tre iphone te ndryshem me icloud a eshte ktu ndokush qe heq icloud edhe nese po sa kushton
   
 2. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nvaret far iphone jon 4 4s 5 5s ndersa per me hek ni colud. Mu per ni s4 16gb me kan lyp 80 euro deri ne 120 .
   
 3. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  150 euro 5s/6/6+
  120 euro 4s/5/
  nese vendos me shit sa do qe tke un ti blej
   
 4. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Askush nuk i ben momentalisht te gjith kan vetem fjale, provo te testosh ndonjerin nga ato qe thote i bej un , por mos ju bej pagese e gje para se te genjejn.
   

Shpërndaje faqen

Loading...