1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Laptop per fakultet

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga reflect1, 2 Dhjetor 2018.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Jo, nuk ja vlen, CPU e paska katastrof + Gjirafa i ka senet shum shtrejt.
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  FLM.
  A munesh me mkallxu ku me gjet naj ven me ble laptop deri 200 - 250 euro.
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  BlackEagle pëlqen postimin.
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  tek info computers ose kobit lyp ne fb i gjen
   
 6. gina

  gina Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jam Interesuar per nje laptop midis cmimit 100-250 EU ne shqipri njihni ndonje faqa shqiptare qe shet dhe cili laptop ia vlen mund tme sygjeroni dicka.flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...