1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Laptop HP Pavilion dv7-6135dx

Tema tek 'Shitje' e hapur nga th3criminal, 10 Qershor 2013.

 1. th3criminal

  th3criminal Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6

Shpërndaje faqen

Loading...