1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Laptop Dell

Tema tek 'Shitje' e hapur nga VietNam, 2 Qershor 2013.

 1. VietNam

  VietNam Anëtar

  Postimet:
  45
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Shes Loptop Dell Latitude D630

  CPU: Inter(R) Core(TM) 2 Duo CPU T7250 2.00GHz
  RAM: 2GB 778MHz
  HDD: 80GB
  Graphic: 384MB

  FOTO:

  [​IMG]

  Cmimi: 150Euro
   

Shpërndaje faqen

Loading...