1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje laptop dell latitude d620

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga Ergis Kambo, 3 Janar 2018.

 1. Ergis Kambo

  Ergis Kambo Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pershendetje te gjitheve kam kete laptopin dell latitude d620 duke punuar u fik dhe tashi nuk ndizet me vete kur shtyp butonin e ndezjes ndes dritat e tastjeres per 5sek dhe fiket prap ka ndonjeri ndonje ide faleminderit
   
 2. Irfan Beluli

  Irfan Beluli Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
  pershendetje , se pari duhet me shku prej menyrave me te lira edhe me te lehta ! provo se pari mos e ndiz laptopin lere te ftohet ndoshta eshte nxeh shum edhe nuk ndizet,
   
 3. Ergis Kambo

  Ergis Kambo Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  e kam lene ka nje jave dhe te njejtin problem nuk ndizet i kam hequr cdo memorje dhe prap nuk ndizet nuk ben as ndonje tingull thjesh ndes dritat e tastjeres per 5 sek dhe i fik prap nuk jep asnje shenje ne ekran
   

Shpërndaje faqen

Loading...