1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje laptop dell latitude d620

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga Ergis Kambo, 3 Janar 2018.

1. Ergis Kambo

Ergis Kambo Anëtar

Postimet:
    2
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    pershendetje te gjitheve kam kete laptopin dell latitude d620 duke punuar u fik dhe tashi nuk ndizet me vete kur shtyp butonin e ndezjes ndes dritat e tastjeres per 5sek dhe fiket prap ka ndonjeri ndonje ide faleminderit

2. Irfan Beluli

Irfan Beluli Anëtar

Postimet:
    46
    Pëlqimet:
    2
    Pikë nga trofetë:
    33
    pershendetje , se pari duhet me shku prej menyrave me te lira edhe me te lehta ! provo se pari mos e ndiz laptopin lere te ftohet ndoshta eshte nxeh shum edhe nuk ndizet,

3. Ergis Kambo

Ergis Kambo Anëtar

Postimet:
    2
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    e kam lene ka nje jave dhe te njejtin problem nuk ndizet i kam hequr cdo memorje dhe prap nuk ndizet nuk ben as ndonje tingull thjesh ndes dritat e tastjeres per 5 sek dhe i fik prap nuk jep asnje shenje ne ekran

Shpërndaje faqen

Loading...