1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

La Ilaha illa Allah ♥

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga The Star, 4 Gusht 2011.

 1. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  wooow brw shum bukur all-llahu te shperbleft .
   
 2. Blendoni

  Blendoni Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  pom plq punimi allahu te shperbleft bg mire eshte ato senet mir jan vetum atyne tek ana e djath te zemra ki mujt ma mir mi insertue senet (at barin apo cka eshte ) tjerat super qenkan. Bravoo
   
 3. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56

  Ska Kuq e Zi ne kit foto :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...