1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

La Ilaha illa Allah ♥

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga The Star, 4 Gusht 2011.

 1. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,496
  Pëlqimet:
  2,085
  Pikë nga trofetë:
  448
  Punim i bukur, me pelqen.
   
 3. RAPh

  RAPh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,153
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  68
  shum fort..
  po t'shkojka dizajni....suksese...
   
 4. ak47***

  ak47*** Anëtar Aktiv

  Postimet:
  308
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  shum mir...
   
 5. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Faleminderit shume :)
   
 6. N@!M!

  [email protected]!M! Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Shum Punime i mir .. Sukseseee.
   
 7. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  Quote :p apet e perseris "Ky njeri so nermal "

  btw : Kush din mem kallxu qa ka harru ne qite punim :p
   
 8. fatlum

  fatlum Anëtar Aktiv

  Postimet:
  122
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Wouww Vlla mi ke knaq syt me ket punim ...Punimi me i mir i 2011 ne itshqip.:D
   
 9. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,735
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  213
  Super Po me Pelqen :D
   
 10. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  BRAWO njeri Shum FORT tka dal Po ta rroke me DESIGN hallall <3
   
 11. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  584
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese eshte punuar nga dora jote dhe nga ideja jote ateher te lumte ;)
   
 12. Qlirim

  Qlirim Anëtar i Njohur

  Postimet:
  607
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shum mir e paske bo suksese
   
 13. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Shume faleminerit te gjitheve ;-)

  @dDitt. A mund ta di qka paskam harruar :p

  Nese dikush dyshon qe nuk osht punimi im jam i gatshem ta vertetoj ;)

  Flm.
   
 14. rilinds

  rilinds Anëtar i Njohur

  Postimet:
  733
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  48
  Bro me sa shoh un veq nje wpp dhe "La Ilaha illa Allah" ja ke shtu disa efekte te Blending Options
   
 15. Insomia

  Insomia Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Nuk ke nevoje te na vertetosh kete punim nga ana jote me qe pak desaturate do e kish bere me te embel ka shum color saqe te vret syrin
  Me gjithe ate per nje pune te till eshte mbreslence !!!
   
 16. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Vertet mendon ashtu ?

  [​IMG]

  Uploaded with ImageShack.us


  [​IMG]

  Uploaded with ImageShack.us


  [​IMG]

  Uploaded with ImageShack.us
   
 17. dr_mili

  dr_mili Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  shum bukur e paske punu hallall tqoft
   
 18. The Star

  The Star Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Faleminderit :)
   
 19. vrifaj

  vrifaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Komplimente për dizajnin dhe urime të gjithë muslimanëve Muajin e Ramazanit.
   
 20. milz

  milz Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ska fjal bre njeri hallall
  e di qe esht e punune krejt prej teje veq next
   

Shpërndaje faqen

Loading...