1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

L-DESIGN Text Action

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga MIRLIND.J, 30 Gusht 2012.

 1. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
 2. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  I mir koka si Tekst , ama qe met knaq Jo Walla :D
   
 3. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  ;) Mendimi yt
   
 4. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78
  Per fillimin nuk eshte dhe keq :)

  1. Rreth background ke mujt me shtu dhe me shume ndonje effekt

  2. Poashtu dhe tek teksti ke mujt me punu me teper


  [P.S] Per mendimin tim nuk me duket si dizajn i kompletuar mire,

  Suksese....

  Ke gabu pak vendin e temes, PUNIME NGA JU - jo Resurse per dizajn
   
 5. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0

  qka ka gabu sipas teje ?


  Ky PSD e ka qit, Resourse osht edhe ajo ;)
   
 6. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Moti bre ZerooCool eshte kjo teme.

  Ok :D
   
 7. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Moti Valla :)
   
 8. kingg

  kingg Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Ke mujt me ja ndrru BG se qeky nuk po i shkojka per shtati, po qashtu edhe shkronjat. Me te thon drejten PALIDHJE.
   
 9. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  haha kqyre daten e postimit okei veq per qef e pata ba ateher ;)
   
 10. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  ky po tregon edhe vet qe moti osht kjo normal, amo ktu spash une kurfar gabimi qata Komentova ktu :D
   
 11. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ok mfal pra, phahahaha :p :p

  Te Prsh. ;)
   
 12. KeVi.

  KeVi. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  file not found :/
   
 13. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Per fat tkeq se pasna mat as ne kompjuter
   

Shpërndaje faqen

Loading...