1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kyçja ne llogarine e Microsoft Office 365

Tema tek 'Siguria në përgjithësi' e hapur nga arbenshabiu, 11 Janar 2020.

 1. arbenshabiu

  arbenshabiu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  296
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, a mund te me ndihmoni se si te kyçem ne llogarine e Microsoft Office 365 jashte organizates ne te cilen punoj pasi qe nuk eshte i lejuar accesi jashte rrjetit te saj.

  [​IMG]
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,783
  Pëlqimet:
  533
  Pikë nga trofetë:
  293
  Nëse nuk mund të lidhesh me të dhënat që përdor në kompani nuk mendoj të kesh opsion tjetër për tu lidhur.
   
  arbenshabiu pëlqen postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,414
  Pëlqimet:
  1,000
  Pikë nga trofetë:
  243
  kontaktove admin-in & nuk te dha zgjidhje?
   
 4. arbenshabiu

  arbenshabiu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  296
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kam kontaktuar IT ka thene qe jashte rrjetit te kompanise nuk mund te çaseni, mirepo mendova qe ka ndonje zgjidhje tjeter.
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,414
  Pëlqimet:
  1,000
  Pikë nga trofetë:
  243
  @arbenshabiu

  atehere me remote tek pc e punes & qe andej mund te perdoresh office
  kontakto IT qe te te japi zgjidhjen e sakte & te sigurte
   
 6. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,217
  Pëlqimet:
  1,363
  Pikë nga trofetë:
  343
  Paskeni marr pergjigjje nga personat qe e menagjojne sistemin, thjesht mos u qasni. Gjithashtu, nese nuk paguhet puna pas orarit pse te qaseni?
   
 7. tupac.al

  tupac.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ose ose e kan heq nga puna dhe do te bubrroje ndonje gje brenda lol
   

Shpërndaje faqen

Loading...