1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

KWH coin diskutim

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Koraab, 29 Janar 2018.

 1. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje , desha me mar mendimin e juve per ket coin https://kwhcoin.com/

  Pre sale u kan dhjetor dhe vleren e ka pas 0.065$ ,
  Tash e ka ICO - sale 8 shkurt dhe vleren ka me pas 0.30$
  Total supply e ka 195Milion

  Kam vendos me investu 5k$ me 8 shkurt, kisha pas qef me mar dhe mendimin e juve a ja vlen a jo , John mcafee osht advisor.

  Sot e pash 1 website www.wepower.network dhe 2 dit ka ico sale dhe projektin e kan njejt tash mu prish qefi i investimit KWHcoin kisha pas qef ju qe mirnu me crypto me i kap me i lexu 2 coinat dhe cilin mkishit prefereu me investu.
   
  Platon OG pëlqen postimin.
 2. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  wepower e ki sigurt per kto sdi cka te tham spo ma mush synin por hulumto ma shum ti e vendos
   
  Koraab pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...