1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush shet instant Article?

Tema tek 'Depo' e hapur nga TheSunnit, 23 Prill 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. TheSunnit

  TheSunnit Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kush ka me shit instant article le tum shkrun sms! mfalni qe po shkruj ktu po spo muj me kriju te blerjet..
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...