1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje kush shet instagram

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bujar-arian, 12 Tetor 2019 në ora 22:18.

 1. bujar-arian

  bujar-arian Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  a shitni instagram o dashamir :)
   
 2. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  T huj apo shqiptar?
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,399
  Pëlqimet:
  406
  Pikë nga trofetë:
  163
  Na ke merzit mo me të njëjtën temë edhe pyetje
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 4. bujar-arian

  bujar-arian Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  qfAr dujsh
   
 5. bujar-arian

  bujar-arian Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  o edhe mue shum osht ka um ha :mad: Po hiq mos e kshyr qka komenton pra
   
  bofy pëlqen postimin.
 6. bofy

  bofy Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  hahahhaha
   
 7. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  +90k super cmim e shes
   

Shpërndaje faqen

Loading...