1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Kush shet facebook page?

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga besiank, 15 Prill 2020.

 1. besiank

  besiank Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kush shet fb page 100k, 150k like ose me shum t'me shkruaje dhe te bisedojme!
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,246
  Pëlqimet:
  235
  Pikë nga trofetë:
  93
  lost page 55k premium nese don dm
   
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sa kushton kjo 55k? Neqofse ke 10k do me beshe pune dhe sa kushton?
   
 4. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,246
  Pëlqimet:
  235
  Pikë nga trofetë:
  93
  400 euro
   
 5. R4V3N

  R4V3N Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  20k 240$btc
   
 6. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  kush shet instagram ?
   
 7. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ska me bank?
   
 8. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sa k?
   
 9. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ke numer telefoni ose fb se dua te kontaktoj?
   
 10. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,842
  Pëlqimet:
  240
  Pikë nga trofetë:
  83
  pm nese ben te shoh faqen
   

Shpërndaje faqen

Loading...