1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kush punon me Adverten ndime plz !

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga magica blue, 7 Nëntor 2018.

 1. magica blue

  magica blue Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  kush mundet me me dergu disa screnshot per me verifiku adverten ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...