1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kush punon me Ad Breaks ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Amiri778, 16 Prill 2019.

 1. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kush e din pse disa prej video qe i boj Upload normal jon ma shum se 3 minuta , reklama nuk del rrin ose - Pending Review ose Limited or no Monetization ,,, e te disa video tjera del reklama normal.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Last edited: 16 Prill 2019

Shpërndaje faqen

Loading...