1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

KUSH PRANOHET RE-ENABLE MONETIZE T LAJMROHET KETU

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga getrich, 30 Mars 2018.

 1. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  28
  phaaaa i paska dek nana ksaj pune, spo kthejkan pergjegje hiq qysh po doket.
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  jo nuk kthejn prej december 2017 rip support googles , po aj demek kish punu n arkiva e ksi kompani e po dike forma kontaktki a ku ta dish, vetem ato kanale qe kan miliona tha muj
   

Shpërndaje faqen

Loading...