1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

KUSH PRANOHET RE-ENABLE MONETIZE T LAJMROHET KETU

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga getrich, 30 Mars 2018.

 1. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pasi kam arrit kushtet , pas 3 jave me eshte aprovuar
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  zdi un ka 1 muj e gjys qe rrin ne pritje dhe nuk pranohet..
   
 3. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mesa kam degjuar un,youtube pranon vetem llogarite qe i sheh te pershtatshme ( me aktivitet te larte )

  Sent from my SM-J510F using Tapatalk
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mu qen puna te aktiviteti ather na kthejn negative,,
  Po ti mase qenke aprovuar na trego , ke permbajtje shqip apo te huaj , na trego statistikat dhe qfar permbajtje kan materialet
  qe te perfitojn te gjithe vlla
   
 5. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam permbajtje te huaj , dhe asnje strike deri tash ka 3 vjet qe punoj

  Sent from my SM-J510F using Tapatalk
   
 6. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershedetje vlla ,mund ta dim sa subscribe pate dhe sa hours view time ,
  nese se ke problem punon me tutorale me funny apo qka sepse do na ndihmoj gjithve dhe nuk do humbje asgje
   
 7. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam 6,178 subscribe
  Dhe 11.461 ore
  Permbajtja Kanalit: Funny Crafts
   
 8. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po a je pranu per s'pari here, apo te eshte ba re-enable monetization ?
   
 9. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Aha faleminderit bro , sic ka pyt antari ma lart
  r s'pari here, apo te eshte ba re-enable monetization ?
   
 10. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk e kam iden por un ka 3 vite qe punoj me adsense dhe kur u futa ne account dje me shfaqi qe jam pranuar serish
   
 11. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  ti e ke plotsu kushtin o vllai po ndoshta gabimisht ta kan ndal monetize e ta kan leshu prap
  po kta qe kan ri apliku spo ju kthejn pergjigje
   
 12. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  93
  Aha ishalla po ju kthejn gjithve pergjigje pozitve amin.
   
  profesori pëlqen postimin.
 13. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  aq keq puna qenka pa adsense sa qe u dashka ti lutesh zotit
   
 14. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ku po e shef ti ate lutje ? fjala amin osht fjal e muslimanve kurgjo ska t keqe ti djalosh i ri.
  E per kete tjeteren po normal qe zemra mal m behet nese gjithve ju kthehet pozitive se ka qe jetojn nga kjo pune .
   
 15. Agrondheklevis

  Agrondheklevis Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po cilat kanë qenë kushtet se edhe ne e kemi te njetin problem po kushtet nuk i dime
   
 16. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qe 1 muje e 3 jave hala kurgjo, a ka najsen ka ju a jo ?
   
 17. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mu qe dy jav review , channeli e kom Super aktiv 48 or cdo dit mbi 500k views + 1000 subs ndite , prap ska pergjigjje
   
 18. Donart

  Donart Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  @agonn1 A e ki channelin e pewdiepie a qka lol, cdo dite ka 500k views.
   
 19. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ni shok i jemi 5 muj waiting me 5k subs , me 55k hours shikime , hala sen
   
 20. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese e ke kanalin qekaq t mire , qoma linkun se njof nje shok albania qe i rregullon po vetem duhet me pas shikime marramendse .
   

Shpërndaje faqen

Loading...