1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

KUSH PRANOHET RE-ENABLE MONETIZE T LAJMROHET KETU

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga getrich, 30 Mars 2018.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Duke e par qe Yt ka ndryshuar rregullat dhe eshte bere strikte dhe me kushte shume te rrepta , vendosa me e hap ket tem edhe me bo tem top , qe ktu mu lajmru secili antar qe ka bo renable monetize pra qka du me than psh , i ke pas 500 subc edhe 1k hours views po mas 5-6 muje i ke mrrri 1k subs e mbi 4k hours , ather ke apliku per monetize ose re monetize , tash ktu kan mu larjmru ata qe kan marr pergjigje qoft pozitive qoft negative me qellim qe ta ndihmojm njeri tjeterin , ta gjem qka bon e qka jo .
  Psh: nje shok i jemi ka mrri kushtin ka apliku me 25.01.2018 per re-enable monetize po hala ska pergjigje as pozitive as negative ?

  Secili qe lajmrohet te shkruan kur ka apliku dhe kurr karr ma marr pergjigje nese ka marr .
   
  profesori dhe NANO pëlqejnë postimin.
 2. Crypton

  Crypton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  amo a i ka bo tthumbanilat origjinal te vet e jo me marr foto prej google e me qit sepse kshtu sta pranojn kshtu kurr
   
 3. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qa ka lidhje kjo me thumbnails o shoku ? :D
   
 4. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe un i kam dergu feedback Youtubes, po hala kurgjo ska kthy.
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Nuk ka kurgjo rendesi thumbnail ama kurgjo bash kurgjo.
  Ka njerz qe thumbnail sperdorin fare vetem ato nga video .
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Nese e mban mend wlla daten kur i ke dergu feedback ta dim sa po presim
   
 7. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Para nja 6 dite bro, mas 24h e pash qe skishin kthy sen ja dergova edhe njo apet (tu menu qe i kthejn mrena 24-48h,).Sen deri qitash, tu prit.
   
 8. Crypton

  Crypton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  2 shokve tmi ja kan refuzu si i ka ndrru thubmnailat i ka bo kshtu prej vetit ja kan pranu se aj zinet si copyright
   
 9. Crypton

  Crypton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  konsiderohet si copyright shoku
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  O shoki personat qka i njof une as pozitive as negative spo ju kthehet pergjigja , ky osht thelbi ska lidhje thumbnail sepse gjitha i kan ne rregull
   
 11. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me kan ashtu e kthejn ni pergjigje negative, po qysh tha antari ma lart nuk po kthejn pergjigje hiq as pozitive as negative.
   
  getrich pëlqen postimin.
 12. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,793
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  83
  Pending ka disa jave qe pres ne dy channel, po beso tash ne mujin prill patjetr me kthy pergjigjen qofte pozitive apo negative..
   
 13. boyboy

  boyboy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kam nje ads youtube 2015 30 euro kujt i intereson te me shkruj
   
 14. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Kur te kthejn pegjigje lajmrov ktu , po qysh po e shof une maji ka me ardh e skem me marr pergjigje
   
 15. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  314
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  28
  a u pranu nej kush hala
   
 16. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  RE:
  DMTH ENDE HALA SKA BERE MONETIZE DERI TANI ??
   
 17. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,793
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  83
  Jo ska sen ne pritje ka afer 2 muaj
   
 18. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Qka o ka ndodh me kete YT pash ropt , shume jon tu lyp me ja ....
  As pergjigje s kthejn as sen i denoft zoti
   
 19. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
 20. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Wow..Mas sa dite t'kan kthy pergjegje vlla ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...