1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush osht i interesum me ble etherum me 0%

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga phoenix, 9 Nëntor 2017.

 1. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,636
  Pëlqimet:
  701
  Pikë nga trofetë:
  243
  Kush osht i interesum me ble etherum un kam dhe i shes ashtu qysh osht qmimi aktual pa ndonje shtes.
   
 2. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  393
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  43
  A je tu shit hala?
   
 3. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,636
  Pëlqimet:
  701
  Pikë nga trofetë:
  243
  po, un shes gjith se boj mining
   
 4. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  393
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  43
  Shiko PM.
   
 5. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  une jom interesun me trego sa ki krejt ti marr whatsapp +386 49 160 629
   
 6. bossco

  bossco Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Shiko PM.
   
 7. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe un jom i interesum ~
   
 8. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  weq thojn qashtu qe kom e skan hiq me shit
   

Shpërndaje faqen

Loading...