1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush ofron IPTV?

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga emimer, 21 Dhjetor 2019.

 1. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kush ofron iptv?
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,820
  Pëlqimet:
  547
  Pikë nga trofetë:
  293
  kontakto njehere me @clusterphys
   
  clusterphys pëlqen postimin.
 3. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  174
  Pikë nga trofetë:
  108
  Cfare IPTV ofron antari eq e ke cituar, free apo me pages ?
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  796
  Pëlqimet:
  244
  Pikë nga trofetë:
  73
  me pagese :)
   
 5. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  per me pagesa kam une iptv, me kontakto ;) 80 euro viti ose 6 muaj 45euro
   
 6. dotnet

  dotnet Anëtar Fillestar

  Postimet:
  64
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 7. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  174
  Pikë nga trofetë:
  108
  Me shume info mundet?

  Sa eshte cmimi mujor/vjetor?
  Sa kanale ofron?
  Cfare kualitet?
  Sa duhet te jete shpejtsia minimum qe mos kete nderprerje (shpejtesia e internetit) ?
  A punon me SMART IPTV?
   
 8. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  796
  Pëlqimet:
  244
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ckemi, ne jemi Iptv Provider dhe jo reseller, te ofrojme gjitha sherbimet qe ti kerkon, nese do test me shkruaj ne whatsapp:

  +16475037253
  skype: live:moneroiptv
  livechat: moneroiptv.net
  :D
   
  *VLORI* pëlqen postimin.
 9. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  197
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
 10. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  50Euro 12muaj 7000kanale,300kanale Shqip World IPTV Cilesi pa ngecje , interneti 10 + mb/s rekomandohet lidhje me fishe LAN.
   
 11. Blunivers

  Blunivers Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per cfare te duhet? personale apo per reseller?
   
 12. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  150
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  ofroj 7 dite full iptv falas, kush te me kontaktoje i pari ne pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...