1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kush mundet te me ndihmoj (Vetem te shqiperis)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga notime4u, 14 Shkurt 2020.

 1. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kush do mund te krijoj nje paypal account prej shqiperis per mua, per shkak te ip-s qe mos te bllokohet.
   
  othermama pëlqen postimin.
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,847
  Pëlqimet:
  560
  Pikë nga trofetë:
  293
  Jam plotësisht me anetarin e me siperm. Plus qe perseri nuk do kesh siguri qe nuk do ta mbyllin përsëri. Tani ne mos gaboj paypal e ka bere aktivizimin me nr tel dhe paypal nuk e njoh kosovën thuhet gje kjo qe nuk te vjen sms ose thirrja per aktivizim.
   
 4. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  othermama pëlqen postimin.
 5. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8

  Veq mu hap atje, pastaj ja ndroj krejt
   
  othermama pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...