1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush mundet mem ndihmu rreth qeti problemi!

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga misterLova, 9 Mars 2018.

 1. misterLova

  misterLova Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje djem kam ni problem me pc nese kish mujt dikush mem ndihmu Psh. pc pe fshi programin prej control panel edhe po hi ne C ku i met folderi po hi meja fshi spo me ban me fshi
   
 2. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  A ke provu me ristartu pc pastaj me i fshi ato ?
   
 3. networkcoder

  networkcoder Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  132
  Pikë nga trofetë:
  63
  Provo me programin CCleaner me i fshi follderat dhe fajllat qe kane mbet te atije programi ne diskun C.

  Perndryshe nese ne te ardhmen deshiron me fshi ndonje program e perdor programin RevoUninstaller dhe brenda programit i ke opsionet ne cfare menyre po deshiron me fshi programin njera eshte me fshi komplet me rrenje d.m.th qka ka fajlla/folldera te atije programi i fshine edhe ne regedit. Po ashtu ky program eshte i mire edhe kur nje program nuk fshihet ne menyre normale dhe te shfaq error per shkak te mungeses se ndonje fajlli zakonisht .dll files.
   

Shpërndaje faqen

Loading...