1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kush mundet mem ndihmu me instalu microsoft office

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Html5, 12 Tetor 2022.

 1. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje kush mundet mem ndihmu me instalu microsoft office 2013 ose 2016
  Osht tu me nevojit urgjent per 1 projekt per shkolle
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,394
  Pëlqimet:
  1,739
  Pikë nga trofetë:
  243
  ne anglisht ?

  ...shiko ne PM
   
  t0fx pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...