1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kush mundet me ba nje Design kshtuh..

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga blackc(00)de, 24 Janar 2011.

 1. blackc(00)de

  blackc(00)de Anëtar Aktiv

  Postimet:
  494
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]

  Tek Shkronja R me shenu L e Tek Shkronja Gj me Shenu S


  Nuk e kam Foto pa Shkronja Keshtu .


  Vetom Nese mundet dikush kshtuh me ja hek ato qe jan e me i VENDOS L EDHE S
   
 2. blackc(00)de

  blackc(00)de Anëtar Aktiv

  Postimet:
  494
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pergjigjuni moore se Pom wyn shpeejT. o njerZt ;)
   
 3. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  kadal ski nevoj me u gut :roll: mfal per vones !!

  [​IMG]
   
 4. blackc(00)de

  blackc(00)de Anëtar Aktiv

  Postimet:
  494
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  Thanks shum njeRi :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...