1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush mund te me tregoje se qfar eshte nje llogari bankare etc. dhe si funksionon ajo me Paypal

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga BIG EAGLE - 16, 24 Prill 2017.

 1. BIG EAGLE - 16

  BIG EAGLE - 16 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, desha te pyes rreth llogarive bankare, sepse pash ne internet se ka credit card , debit card, saving accounts dhe nuk po mundem ti kuptoj te gjitha , ku dhe kur perdoret debid kartela dhe credit kartela, desha te dije gjithashtu se nese punon online per nje kompani ateher qfar lloji te llogarise bankare duhet krijuar? dhe sa per Paypal nese Kosova nuk eshte ne liste si shtet, si duhet vepruar?
   
 2. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  564
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Paypal mundesh me hap edhe ne kosov mirpo shtetin e len albania ndersa state e bon kosovo une per veti paypal e kom te verifikum me kartelen visa electron raiffeisen bank aplikon per kartel ne raiffeisen per 2 jav te bahet e mer kartel e vendos ne paypal .

  Mirpo ti e vendosh 1 shum te parave ne kartel shembull 3 euro masi e vendos kartelen ne paypal atehere paypali ta dergon 1 pin me 4 numra qat pin e mer e vendos ne paypal per me mar pinin ma let veq i thirr ne tel raiffeisen bank ata ta tregojn pinin edhe te verifikohet paypali pastaj mundesh me perdor me ble online ose me kry pagesa ose me pranu pagesa.
   
 3. BIG EAGLE - 16

  BIG EAGLE - 16 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po faliminderit shume, po me mastercard a ben?
   

Shpërndaje faqen

Loading...