1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kush mund te me ndihmoj ne c#

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga pumma, 28 Qershor 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje te gjithe kush mundet te me ndihmoje ne c# kete detyre

  [​IMG]
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  pershendetje nisja me njohurite e tua pastaj aty ku nuk e ki tpa kjart e qet kodin dhe ne te ndihmojm
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  i nderuar nuk kam njohuri ne c# prandaj kerkova ndihme!

  faleminderit
   
 4. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  e zgjidha , mund te mbyllet tema
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...