1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kush mund ta punoj kete (paguaj per te )

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ILazz.Os, 28 Mars 2020.

 1. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  212
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG] https://imgur.com/Bum8H55

  pershendetje ka ndokush nga ju qe mund ta beni nje program te till eshte fjala per program mobileshop stokun puntoret garancioni shpenzimet shitjet etj..

  vrejtje : nese tema eshte postuar gabim mund te bartet !
   
  Likaj pëlqen postimin.
 2. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Me acces e bonn shum e thjesht osht
   
 3. elliot

  elliot Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  website apo software?
   
 4. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ky qenka nje program per menaxhim tbiznisit , duke fillu nga hyrje daljet e tek puntoret. Si program sqenka diqka e nderlikuar besoj qe shumica e zhvilluesve mund ta bejne kete , te sygjeroj te kontaktosh direkt kete kompani dhe mund te te japin te njejtin app edhe ty.
   
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,563
  Pëlqimet:
  644
  Pikë nga trofetë:
  243
  @F.Ndrecaj ky antar e kom pa qe nreq ksi lloj programe per biznese ndoshta te ndihmon, ka dhe 1 webfaqe fitposks.com ku mundesh me kqyr punen e tij.
   
  ILazz.Os pëlqen postimin.
 6. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mund ta bej une per me shume pm
   
 7. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  ILazz.Os pëlqen postimin.
 8. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pm nese ende ske gjet zgjidhje
   
 9. as1zo

  as1zo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  ILazz.Os pëlqen postimin.
 10. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  212
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  faleminderit shum nga ju :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...