1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Kush mndihmon me ni faqe fb?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jetliri1112, 9 Maj 2019.

 1. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mun dikush me ma dhan ni faqe fb jo shume tmadhe me startu se e kom ble hosting e skom kam ma bugjet me ble faqe fb,ju lutem kush mun mem ndihmu?
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  396
  Pikë nga trofetë:
  118
  Ke mujt me kerku hosting falas e me ble faqe gjithsesi ishalla te ndihmon dikush klm.
   
 3. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Të punosh me Seo dhe t'a njohësh mirë atë pjesë do të mund të rritesh pa probleme nese njeh mirë Google .edhe pse Google me Facebook nuk i kanë marrëdhëniet mirë .Mendo diçka origjinale dhe për çdo problem me shkruj në pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...