1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kush me thot si te ris aktivitetin e nje fan page ne fb?

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga arispasho, 13 Korrik 2017.

 1. arispasho

  arispasho Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  dua te ris aktivitetin e faqes ne fb a ka ndonje menyr?
   
  arispasho1234 pëlqen postimin.
 2. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  Bane faqen promote
   
 3. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  28
  Posto material qe i pershtatet ma se shumti tematikes se fanpages. Dhe ndonje dite poston ma shpesh, noj dit tjeter shum pak.
   
  arispasho1234 pëlqen postimin.
 4. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,443
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  193
  Mundohu te gjesh video qe behen virale, ose foto me gif qe kan tip puzzle ne to dhe njerzit mund te plotesojn dhe te postojne te plotesuar ne screenshoot :D Suksese.
   
  arispasho dhe arispasho1234 pëlqejnë postimin.
 5. arispasho1234

  arispasho1234 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  ku mund ti gjej keto foto?


  Sent from my X5 using Tapatalk
   
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  293
  Pëlqimet:
  135
  Pikë nga trofetë:
  43
  Posto lajme fake rrena genjeshtra sikur te gjithe te tjeret dhe ashtu do te rritet popullariteti -4-
   
  Alkeo dhe enneaa pëlqejnë postimin.
 7. Avioni

  Avioni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  bej promote 7$ dhe mer 18K view
   

Shpërndaje faqen

Loading...