1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush me sygjeron 1 laptop te mir per shkoll?

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Beratasi1, 10 Shtator 2021.

 1. Beratasi1

  Beratasi1 Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje. Kush me sygjeron 1 laptop te mir per shkoll dega TIK ... ???
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,180
  Pëlqimet:
  874
  Pikë nga trofetë:
  193
  GTX 1050Ti
  128GB SSD
  8GB RAM DDR4
  4 CPU @3.xGhz
   
 3. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje.
  Me trego me specifikisht se me cilet programa do punosh dhe bugjetin.
   

Shpërndaje faqen

Loading...