1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush me sugjeron 1 template per filma

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Beratasi, 2 Qershor 2021.

Tags:
 1. Beratasi

  Beratasi Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje. Kam deshir te hap 1 web per filma ne blogger si fillim kush me sugjeron ndonje template te mire sa per tja nisur ne fillim.
  Ju flm ... jeni te mirepritur te jepni idet tuaja
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  381
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  gento pëlqen postimin.
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  933
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  118
  sesht problemi tek templaten se ate e gjen po do kesh probleme me filmat se ste lejon njeri ti postosh dmth ka per tu blloku shum shpejt
   
 4. Beratasi

  Beratasi Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Un ne fakt e kam te template problemin se spo gjen dot 1 t hajrit
   
 5. (Mo)

  (Mo) Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  It is not recommended to use a Blogger for such sites, use wordpress you will also find in WordPress a lot of templates and features that suit your site
   
  ergialb pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...