1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje kush me ndimon me kriju nje logo

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga becki89, 14 Janar 2020.

 1. becki89

  becki89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje te gjithve , kush mund te ma krijoj nje logo me emrin Smarters Things , ka te bej me shitjen e produkteve online te paisjeve digjitale ,faleminderit
   
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Përshendetje, besoj për një sherbim te tille duhet te paguash!
  Pasi askush nuk ofron nje logo profesionale Falas.

  Nese te duhet dicka profesionale me shkruaj ne PM, qe te jap sygjerimin tim per te kontaktuar personin e duhur.
   
  aimilius pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...