1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Kush me ndihmon pak per instalimin e wp

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga emiljano22, 2 Maj 2017.

 1. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Dua pak nidhme instalova wordpress ne centos6 dhe kur hap link dmth ip ma nxjerr
  Error establishing a database connection
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by Jãşhť'Sşeriĕ, 2 Maj 2017
 3. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Best Answer
  ae ke instalu mysql server?
  ps : lsof -i :3306
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 4. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  e instalova per kete e me thua lsof -i :3306 jo
   
 5. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  e kam llafin cfar del kur shkrun lsof -i :3306
   
 6. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  tani i bera nje rebuild prit ta provoj dhe njehere te pergjigjem per 2 3 min
   
 7. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  e rregullova vlla rrofsh
   

Shpërndaje faqen

Loading...