1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush me ndihmon me nje logo per web.

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga BesiAlbania, 13 Janar 2016.

 1. BesiAlbania

  BesiAlbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  bro un ta boj si tkom pak kohe t`lire
   
 3. BesiAlbania

  BesiAlbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  28
  mir vlla flm , me trego me sms kur ta besh dhe ma dergo dhe projektin gjithsesi
   
 4. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
 5. BesiAlbania

  BesiAlbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  28
 6. taulantmehmeti

  taulantmehmeti Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  po more
  jom student i dizajnit grafik edhe punoj moti me dizajn,3D,ilustrime,logo,postera... e kom punu logon e radiio prishtines edhe punoj projekte edhe jasht venit
  qe don shkrujem -mujna me bo diqka ama pa pare ncuk.
   
 7. BesiAlbania

  BesiAlbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  28
  jo jo sme duhet gja puna jote :p
   
 8. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  @BesiAlbania
  nese mundesh me spjegu ma detajisht se si don me qen logo
  pastaj shikojm bojm diqka ma t`mire
  krejt free e ke
   
 9. Alban Alban

  Alban Alban Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  a mun edhe mu me ba ni dizajn t thejsht OMG on Vine me qit emer ni foto per profil edhe njo per cover flm
   
 10. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]
  Code:
  http://s24.postimg.org/9hi9w416t/omg.png
   
 11. Alban Alban

  Alban Alban Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  flm shum
   
 12. BesiAlbania

  BesiAlbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  28
  vlla e dua nje logo me ngjyra te bukur, qe ti pershtatet ati webi, dhe te jete e mire per syrin e shikuesit. flm
   
 13. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  kush mund te me ndihmoje mua ,,, te beje nje logo per kte emer : Showbiz Exposed
  mduhet per websitin tim :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...