1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush me ndihmon me nje foto profili & cover per fb

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga BesiAlbania, 15 Prill 2015.

 1. BesiAlbania

  BesiAlbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  28
  Alvin-Al pëlqen postimin.
 2. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Nuk je i qartë :(
   
 3. BesiAlbania

  BesiAlbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  28
  pse :p thash ate shkrimin qe eshte ne cover dhe ne profil MySaranda e dua ate lloj shkrimi ??? nese mundet
   
  Alvin-Al pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...