1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush me ndihmon me nje banner

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Universal, 28 Qershor 2018.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kush me ndihmon me nje banner tregti.al (Njoftime falas)
   
  dionis11 pëlqen postimin.
 2. dionis11

  dionis11 Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11

Shpërndaje faqen

Loading...