1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

kush me ndihmon me e downloadu adobe premiere ?

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga An95, 5 Shtator 2018.

 1. An95

  An95 Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  kush me ndihmon me nje link per adobe premiere per windows edhe mac per me downloadu ?
   
 2. problemigv

  problemigv Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  me mir e ke ta downloadosh nga adobe cloud pasi do e marresh edhe versionin e fundit dhe trial per 15 dite pastaj ja vendos crackun ke video plot ne youtube
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,604
  Pëlqimet:
  1,112
  Pikë nga trofetë:
  243
  ke version ?
   
 4. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te fundit vlla
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,604
  Pëlqimet:
  1,112
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...