1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kush me krijon nje website

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga marty, 26 Gusht 2019.

 1. marty

  marty Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Miredita,
  kam nevoje per dike qe krijon faqe web ne menyre profesionale. Me shkruani ne adresen e email [email protected]
   
 2. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje, une mundem te ofroj sherbimin ne fjal, me nje pervoje disa vjeqare dhe profesionale, per me teper punen time mun ta shifni ketu, www.proodesign.com
   

Shpërndaje faqen

Loading...